سال ساخت:
1393
نوع سایت:
شخصی
مشتری:
دکتر محمد ذاکری

طراحی سایت دکتر محمد ذاکری

دکتر محمد ذاکری زاده ی تهران است و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شاهرود و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دکتری مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران.
از بهمن ماه ۱۳۸۹ در دانشگاه های علمی کاربردی تهران و از بهمن ۱۳۹۰ در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه، علوم و تحقیقات تهران و تهران شمال مشغول به تدریس است و از مهرماه ۱۳۹۴ تا بهمن ماه ۱۳۹۶ به عنوان عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری همکاری کرده است و از مرداد ۱۳۹۷ در امور مطالعات نظام ها و فناوری های مدیریتی سازمان اداری و استخدامی کشور مشغول به کار است. در سال های اخیر ۵ عنوان کتاب به صورت مشترک با همکارانشان در حوزه مدیریت به چاپ رسانده است . ضمن آنکه از سال ۱۳۸۶ مقالات علمی خود را در کنفرانس های داخلی و بین المللی و نیز مجلات علمی کشور ارائه داده و از سال ۱۳۹۲ نیز با نگارش یادداشت های اجتماعی و تحلیلی در روزنامه های اعتماد و فرهیختگان مشارکت داشته است.
در این سایت به صورت دقیق تر رزومه و شرح فعالیت‌ها و سوابق تحصیلی خود را بیان کرده است همچنین برنامه هفتگی، مقالات و جزوات دانشگاهی برای دانشجویان دکتر در این سایت قابل مشاهده و دریافت است.